ĢIMENES FOTOSESIJA

 Updated: 28.09.2023

KUR UN KAD LABĀK?

          Ģimenes fotosesija var norisināties gan ārā brīvā dabā, gan foto studijā. Ziemā parasti ģimenes fotosesijas tomēr norisinās telpās – Jūsu mājā, īrētā AirBnB, foto studijā vai kādā citā siltā un iekārtotā vietā. Jārēķinās, ka foto studijās tomēr pieprasītas ziemas periodā, tādēļ  ir tās ir jāpiesaka laikus. Tajā pašā laikā aprīkotu studiju popularitāte nozīmē arī to, ka Taviem draugiem būs līdzīgas bildes. Izvēlies AirBnB, savas mājas vai kādu citu unikālāku variantu, ja vēlies atšķirties.
Vasarā – noteikti ārā, brīvā dabā vai pilsētā, tam jau vairs nav tik liela nozīme. Galvenais, ka Tev patīk vide. Fotogrāfs pielāgosies! Izvēlies tuvāk Rīgai, ja Tev ir mazi bērni, jo nogurums var rasties jau dodoties uz foto sesiju – galu galā sagatavošanās process arī aizņem laiku un enerģiju. Populārākās vietas – Bolderājas pludmale, Ragaciems, mežs, Ķīpsala, Botāniskais dārzs. Bet atceries, jo unikālāku vietu Jūs izvēlēsieties, jo labāks būs gala rezultāts.

 

          Ziemā – tāpat kā vasarā, arī nekad nezināsi, kādi būs laika apstākļi fotosesijas dienā. Bet atceries, ka ģimenes fotosesija nav kāzas, to var arī viegli pārcelt, ja laika apstākļi ir īpaši nepiemēroti. Statistiski lietus iespējamība vasarā ir lielāka nekā lietus vai sniegs ziemā. Piemēram, februāris ir visstabilākais un visziemīgākais mēnesis. Bet ar decembri ir neparedzami – var būt sniegots mēnesis un var arī nebūt. Ziemas fotosesija ir kaut kas maģisks – sniegs vieno! Tāpēc, ja jāatbild uz jautājumu, vai ziemas fotosesija ir forša, tad atbilde noteikti ir – jā!

gimenes fotosesija

ĢIMENES FOTOSESIJA – APĢĒRBS

          Tāpat kā dāmām ‘makeup’ ir ļoti būtisks. Džekiem – apģērbs. Iespējams, sarežģītākais moments visā fotosesijas sagatavošanās procesā – ko vilkt?? Jo dāmas jau ir izvēlejušās savu apģērbu pirms fotosesijas pieteikšanas. Un jā, tieši sievietes parasti izlemj par ģimenes fotosesiju – kā jau par visu dzīvē, vai ne tā?:) Bet te ir vērts iepauzēt un pakonsultēties ar fotogrāfu par iespējamajiem variantiem. Atceries, ka pinterestā vari atrast ļoti daudz un labas idejas kā apģērbt sevi un savu ģimeni. Ieskaties arī šeit, kur esmu atlasījis 20+ feinus variantus.

         Vajadzīgi padomi par ‘hair & makeup’ cilvēkiem? Dod ziņu un ietiekšu labākos variantus.

12
13

gimenes fotosesija daba

Laura-Pavels-by-Miks-Sels-Photography-13

DĀVANU KARTES FOTOSESIJAI ?

APSKATI ARĪ  GRŪTNIEČU FOTOSESIJAS, KĀZAS ZIEMĀ UN KĀZU STĀSTUS BLOGĀ.

IR JAUTĀJUMI – DROŠI RAKSTI.

TIEKAMIES