GRŪTNIEČU FOTOSESIJA

KAD UN KUR LABĀK?

Update: 11.12.2022

         Kad? 7. vai 8.mēnesis – puncis ir labi redzams un Tev vēl fiziski ir vairāk spēka kustēties. Vēlāk jau jārēķinās ar zināmiem sarežģījumiem, t.sk., apsēšanās, nogulšanās un garākas pastaigas ir apgrūtinātas. Tā tam jābūt, bet tomēr grūtnieču fotosesiju ieteicams veikt  ap astoto mēnesi, plus/mīnuss divas nedēļas.
         Punča fotosesija var norisināties gan ārā brīvā dabā, gan foto studijā. Ziemā parasti fotosesija tomēr norisinās telpās – mājās, īrētā AirBnB, foto studijā vai kādā citā siltā un iekārtotā vietā. Jārēķinās, ka foto studijās tomēr pieprasītas ziemas periodā, tādēļ  ir tās ir jāpiesaka laikus. Cenas svārstās no 20-40 EUR par stundu. Izvēlies AirBnB plašākām iespējām, savas mājas vai kādu citu unikālāku variantu, ja vēlies atšķirties.

punča fotosesija
gaidibu fotosesija daba
Miks Sels

          Vasarā – noteikti ārā, brīvā dabā vai pilsētā, tam jau vairs nav tik liela nozīme. Galvenais, ka Tev patīk vide. Fotogrāfs pielāgosies! Izvēlies tuvāk Rīgai vai savai pilsētai, kur dzīvo, jo nogurums var rasties jau dodoties uz foto sesiju – galu galā sagatavošanās process arī aizņem laiku un enerģiju. Populārākās vietas āra fotosesijai – Bolderājas pludmale, Ragaciems, mežs, Ķīpsala, Botāniskais dārzs. Bet atceries, jo unikālāku vietu izvēlēsies, jo labāks būs gala rezultāts. Fotogrāfiem patīk jaunas un neatklātas vietas! Taču atceries, ka ņemot vērā Covid-19 izplatību ieteicams izvēlēties telpas ar labu ventilāciju vai brīvā dabā.

grutniecu-fotosesija-majas

punča fotosesija

PUNČA FOTOSESIJA – APĢĒRBS

          ‘Makeup’ ir ļoti būtisks, bet apģērbs ir vēl būtiskāks. Iespējams, sarežģītākais moments visā grūtnieču fotosesijas sagatavošanās procesā – ko vilkt?? Atceries, ka puncim tomēr jābūt redzamam – derēs kleitas un apspīlēti apģērbi. Galvenais, lai redz puci no visām pusēm. Ir vērts pakonsultēties ar fotogrāfu par iespējamajiem variantiem. Arī pinterestā vari atrast ļoti daudz un labas idejas kā apģērbt sevi un sev tuvos, kuri piedalīsies fotosesijā. Izmanto pareizos atslēgvārdus – piemēram, pregnancy photo session vai pregnancy photos outdoors, vai pregnancy outfit outdoors.

         Vajadzīgi padomi par ‘hair & makeup‘ cilvēkiem? Dod ziņu un ieteikšu labākos variantus.

grutniecu-fotosesija-1

gaidibu fotosesija 
Anna Insta-2 Anna Insta-4 Anna Insta-1
 
Kristine 2
ragaciema pludmale
Una 2
punča fotosesija
zane
 

DĀVANU KARTES FOTOSESIJAI ?
APSKATI ARĪ ĢIMENES FOTOSESIJAS UN CITUS STĀSTUS BLOGĀ, ARĪ RAKSTU – KĀZU FOTOGRĀFS

JA RODAS, KĀDI JAUTĀJUMI – DROŠI RAKSTI.

TIEKAMIES JAU DRĪZUMĀ!